Nişan Yüzük Tepsisi ve Makas

Şub 10

Nişan Yüzük Tepsisi ve Makas

kaNişan ve söz evlilik yolunda atılan ilk ve önemli adımlardandır. Bugünde herşeyin çok özel ve güzel olmasını isteriz. O yüzden tüm hazırlıklar itina ile yapılır. Bugünlerin en özel olayı ise çiftleri birleştirmek için yüzüklerin bir aile büyüğü tarafından takılması ve kurdelenin kesilmesidir. Bu merasim sırasında yüzüklerin konacağı bir tepsi ve tabi makasa ihtiyaç duyulur. Nişan, söz tepsisi olarak bilinen bu tepsinin sıradan bir tepsi olmasını istemeyiz. Bunun için şık, modern tasarımları tercih ederiz. İnternette  yada mağazalarda nişan yüzük tepsisi olarak birçok çeşit ve alternatif bulmanız mümkün. Taşlı, incili, kurdele ve çiçekler ile süslenen pek çok model var. Önemli olan bu özel günde sizi en iyi ifade edecek özel bir  nişan yüzük tepsisi ve makası.

nişan yüzük tepsisi
.

Eğer gümüş bir tepsi, yapma çiçekler ve kurdele bulabilirseniz şık bir tepsi yapmak çok zor değil. İstediğiniz modeli canlandırın uygun ürünleri satın alın ve tamda hayalinizde ki gibi bir nişan yüzük tepsisi hazırlayın. Malzemeleri Eminönü’nden bulabilirsiniz. Tepsi modellerini Şark Han’da bulmanız mümkün. Yapma çiçekleri ise Eminönü’nde yapma çiçek satılan hanlardan bulabileceğiniz gibi Kağıthane’de Euroflora’da bulabilirsiniz. Kurdele ve dantel yine Eminönü’nde rahatlıkla bulabilirsiniz ve istemediğiniz kadar çok alternatifiniz var. Sadece saten kurdele, organze kurdele yada kombin olarak kullanabilirsiniz. Dantel romantizmin simgesi olduğu için daha romantik olmasını istiyorsanız mutlaka dantel kullanın.

Size fikir olması için daha önceden hazırladığım nişan, söz yüzük tepsisi modellerini sizinle paylaşacağım.

Ama siz bu nişan yüzük tepsisini sipariş vermek isterseniz ben sizler için hazırlayabilirim. Bunun için yapmanız gereken mesaj bırakmak. yada kuzenlerinsihirlidokunusu@gmail.com adresine e-mail göndermek.  Ürünler hakkında daha fazla bilgi ve fiyat için tıklayınız.

Nişan yüzük tepsisi modelleri:

nişan yüzük tepsisi makası

 

Nişan yüzük makası

 

nişan yüzük tepsisi

 

nişan yüzük tepsisi

Kurdele ile tepsi kenarının süslenmesi

nişan yüzük tepsisi

 

nişan söz  yüzük tepsisi

nişan yüzük tepsisi modelleri

nişan tepsisi

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir