Sipariş

seker-hamuru-kurabiye-siparisKeçe ile  bebek doğum hediyeleri , mevlit şekeri, diş buğdayı, doğum günü için istediğiniz ürün anahtarlık, kese yada kokulu süs olarak kişiye özel sipariş ile hazırlanır. Doğum günü ve diş buğdayı için tütü etek ve tütü, body takımlar, yeni doğan hastane çıkışı tulum ve body  kişiye özel olarak yapılır. Doğum günü, diş buğdayı, nişan kına gecesi ve diğer özel günleriniz için özel istediğiniz modelde kurabiyeler itina ile yapılır.  Eviniz için yada çeyiz ürünü olarak kullanabileceğiniz kişiye özel el yapımı tasarım havlu, amerikan servisi, masa örtüsü sipariş ile yapılır. Ayrıca kına gecesi için kına malzemeleri kına tacı, nedime bilekliği, kına tepsisi sipariş ile kişiye özel yapılır. Nişan ve söz yüzük tepsisi sipariş ile yapılır.

Ürünler sayfasında ürün modellerini bulabilirsiniz ayrıca istediğiniz ürünün resmini gönderdiğinizde bu üründe yapılabilir.

Tüm ürünler  isteğinize uygun olarak sipariş özen ile hazırlanarak kargo ile size ulaştırılır. Ürünler için birince kalite ürünler kullanılır. Kurabiyelerde kullanılan tüm ürünler bilinen markalardır. Şeker hamuru için birinci kalite şeker hamuru kullanılır. Sipariş teslimat süresi ürün tipine göre değişiklik gösterir. Bazı ürünler 2 iş günü içinde kargoya verilirken bazıları 5-7 iş günü içinde kargoya verilir. Sipariş teslimatı  ile ilgili bilgi isteyiniz.

tütü etek takım sipariş

kapı süsü sipariş

Ürünler ve fiyatlar ile ilgili bilgi için online sipariş sitemizi ziyaret ediniz. ONLINE SİPARİŞ için tıklayınız.

Tüm ürün, kurabiye siparişi, keçe ürün sipariş, doğum günü ve kına gecesi malzeme siparişi ile ilgili sorularınız ve  online sipariş için mesaj yada cigdem.ziplar@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adınız (zorunlu)

Epostanız (zorunlu)

Konu

İletiniz